بلاگ

بوم گردی چیست؟ لیست اقامت گاه‌های بومگردی ایران

یکی از مصادیق مهم و در حال پیشرفت این روزها اقامتگاه های بوم گردی می باشد که به بوم گردی ارزان نیز کمک می کند. از همین رو تصمیم داریم تا در این مطلب از هتل سازی دریا به بررسی اقامتگاه های بوم گردی ایران بپردازیم.

خانه های تاریخی شیراز

معرفی خانه های تاریخی شیراز

جزایر رویایی قناری

جزایر قناری یا جزایر کاناری (Insularia Canaria) به مجموعه ی 7 جزیره در اقیانوس اطلس گفته می شود. کاناری در لاتین به معنای سگ می باشد و این نام توسط رومیان به دلیل وجود سگ های وحشی در این منطقه، بر روی جزایر گذاشته شده است.

آشنایی با شهر تاریخی گرانادا

گرانادا به عنوان شهری است که دارای تاریخچه‌ غنی و معماری باعظمتی می باشد. قدمت این آثار فوق العاده معماری مربوط به هزاران سال پیش و زمان رومیان و موروها (مسلمانان اسپانیا) است. این شهر همچنان محل تجمع فرهنگ‌ های مختلف می باشد و ترکیبی از فرهنگ آفریقای شمالی و اروپا است.

بهترین هتل های شناور روی آب

هتل مکانی می باشد که گردشگران به مدت کوتاهی اجاره می کنند تا با خیال راحت در این مکان استراحت کنند در دنیا هتل های عجیبی ساخته شده است که هر کدام به دلیل شیک بودن و یا زیبایی نمای بیرونی طرفداران زیادی دارد در این مطلب شما را با زیباترین هتل های شناور آشنا می کنیم

معروف ترین پارک های ملی آمریکا

بهار بهترین زمان برای بازدید از برخی از پارک های ملی آمریکا است. در حالی که تابستان به طور معمول گرما را به ارمغان می آورد، بهار می تواند فرصتی برای لذت بردن از مناظر بی شمار، گل های رنگارنگ، آبشارهای زیبا باشد.

بهترین هتل های کیش

بهترین هتل های کیش کدامند؟ معرفی بهترین هتل های 5 ستاره و 4 ستاره کیش. بهترین هتل های رو به دریا و دارای ساحل اختصاصی، مناسب ماه عسل

کاخ مرمر رامسر

کاخ مرمر رامسر یکی از نفیس‌ترین کاخ ها در شمال ایران است.کاخ مرمر با نام های گوناگونی شناخته می شود که عبارتند از کاخ سلطنتی رامسر، کاخ مرمر، باغ رامسر،‌ موزه کاخ رامسر، کاخ موزه مرمر، تماشاگه خزر.