10 تا از بهترین کبابی های تهران

بهترین کباب رو کجا بخوریم؟ معرفی بهترین کبابی ها و چلوکبابی های تهران از کباب کوبیده تا برگ،شیشلیگ،دنده. از چلوکبابی منصور تا مسلم و شرف الاسلامی

دریاچه چیتگر

معرفی دریاچه چیتگر و بام لند تهران به همراه آدرس و ساعت کار و معرفی بخش های شهربازی،تفریحات، رستوران ها، کافی شاپ و راه های دسترسی به دریاچه چیتگر

پل طبیعت شاهکار طراحی دختر جوان ایرانی

، جاذبه‌های دیدنی و گردشگری شهر تهران کم نیست؛ به طوری که بسیاری از ساکنین این شهر می‌توانند در روزهای تعطیل به جای رفتن به شمال از این جاذبه‌ها دیدن کنند. پل طبیعت یکی از مهمترین جاذبه‌های تهران است که زیبایی خاصی به آن بخشیده است. این پل می‌تواند در روزهای تعطیل پذیرای گردش و تفریح شما باشد.

همه چیز درباره باغ کتاب تهران

خیلی ها معتقدند که باغ کتاب تهران یکی از بزرگترین کتاب فروشی های ایران است. اما وجود امکانات مختلف فرهنگی، تفریحی و علمی این مکان را تبدیل به چیزی بیش از یک کتاب فروشی کرده است. این فضا محلی برای کتابخوانی با آرامش و لذت، یادگیری، تفریح، خرید و در کل پر کردن اوقات فراغت به بهترین نحو است.

عمارت مسعودیه

عمارت مسعودیه یکی از بناهای تاریخی شهر تهران به حساب می آید. این بنا در دوره قاجار و به دست ظل السلطان بنا گشته است. روزگاری تبدیل به پایگاه و مقر مشروطه خواهان می شود و پس از آن به رگبار بسته می شود و تا حدودی تخریب می گردد. وقایع زیادی در این عمارت رخ داده است.

کاروانسرای خانات، بزرگترین کاروانسرای تهران

کاروانسرای خانات یکی از کاروانسراهای داخل شهر تهران به حساب می آید. زمان ساخت دقیق این کاروانسرا مشخص نمی باشد. این بنا در طول سالیان بارها خراب و مرمت شده است و یک بار نیز دچار حریق گشته است. امروزه این کاروانسرا علاوه بر اینکه تبدیل به یک جاذبه گردشگری شده است، محل فروش خشکبار می باشد.

باغ موزه نگارستان

باغ موزه نگارستان یکی از جاذبه های دیدنی و تاریخی شهر تهران محسوب می شود. این باغ در دوران قاجار بنا گشته است. اتفاقات تلخ و شیرین زیادی در این مکان روی داده است. باغ نگارستان اقامتگاه تابستانی شاهان قاجاری به حساب می آمد و سرسره معروف فتحعلی شاه قاجار در این باغ بوده است.

مدرسه دارالفنون اولین دانشگاه مدرن ایران

مدرسه دارالفنون اولین دانشگاه مدرن ایران به حساب می آید. این مدرسه در تهران و به دستور مردی ساخته شد که هیچ گاه نتوانست افتتاح آن را با چشمان خود ببیند.

لیست ارزانترین مسافرخانه های تهران

ارزانترین مسافرخانه های تهران را بشناسید. در این مقاله به معرفی ارزانترین مسافرخانه های تهران در محلات مختلف تهران مانند راه آهن، صادقیه، پیروزی، مسافرخانه های شرق تهران، نزدیک حرم، سعادت آباد تهران، مسافرخانه های یافت آباد و دیگر نقاط تهران میپردازیم.

بهترین هتل تهران کجاست؟

در این مقاله از هتل سازی دریا به معرفی بهترین هتل های تهران میپردازیم، بهترین هتل 5 ستاره تهران، بهترین هتل 4 ستاره، بهترین هتل 3 ستاره ،بهترین هتل تهران برای ماه عسل، گرانترین هتل تهران، بهترین هتل تهران از نظر مسافران، بهترین هتل های اطراف تهران، بهترین هتل آپارتمان تهران، با ما همراه باشید.

مکان های تفریحی تهران برای جوانان

یکی از ابعاد اصلی زندگی انسان‌ها به خصوص در سنین جوانی، تفریح است. در جوانی، افراد دغدغه بسیار زیادی برای انواع تفریحات مختلف داشته و تمایل دارند تا هیجانات مختلف را در این سن تجربه کنند.

دشت لار

از زیباترین دشت های ایران، دشت لار است که در کوهپایه قله دماوند واقع در مرز بین دو استان مازندران و تهران قرار دارد. در دشت لار علاوه بر زیبایی های چشم نواز، انواع گیاهان دارویی و خوراکی نظیر پیازک، قارچ وحشی، باریجه، شیرین بیان و بارهنگ یافت می شود.

شهرهای نزدیک تهران برای مسافرت در زمستان

.اگر شما در شهر تهران زندگی می‌کنید، باید از جاذبه‌های گردشگری موجود در اطراف این شهر آگاهی کافی داشته باشید تا بتوانید در فرصت‌های مناسب، سری به آن‌ها بزنید